A ShiwaForce.com Zrt.

AGILIS SZOFTVERTESZTELŐ

(kód: SF2011/QA)

munkakörbe munkatársat keres

A ShiwaForce.com digitális termékeket és megoldásokat szállító, két évtizedes nagyvállalati ügyféltapasztalattal rendelkező, folyamatosan növekvő 130 fős, agilis magyar cég.

A pozíció leírása

Ha már teszteltél vállalati szoftvereket és szeretnél még ezen a téren kibontakozni; ha olyan céget keresel, ahol elismerik a munkádat és lehetőséget kapsz új területek megismerésére, ha szeretnél egy innovatív csapatban, fiatalos légkörben dolgozni, ha motivál, hogy számít a véleményed, köztünk a helyed!

Hiszünk abban, hogy az a legjobb tesztelő, aki a minőség javítására törekedve folyamatosan az ügyfélelégedettséget tartja szem előtt.

Feladataid:

  • jelenleg futó és induló webes projektek tesztelési folyamatában való aktív részvétel
  • webes alkalmazások funkcionális tesztelése
  • a felmerülő hibák dokumentálása és nyomon követése, valamint a követelmények alapján tesztelési tervek készítése, azok végrehajtása és az eredmények jegyzőkönyvezése
  • automata tesztek írása és karbantartása
  • a munkatársaknak lehetősége nyílik részt venni a tesztelési és fejlesztési folyamatok továbbfejlesztésében

Elvárások:

  • manuális tesztelés területén szerzett egy-két éves releváns munkatapasztalat
  • precizitás, pontosság, rendszerszemlélet, analitikus és logikus gondolkodásmód
  • önálló, lendületes munkavégzésre való képesség

Előnyt jelent:

  • tesztautomatizálás területén szerzett tapasztalat
  • SCRUM módszertan ismerete
  • webes arculattervezésben való jártasság
  • SQL nyelv alapszintű ismerete
  • szoftverfejlesztési eszközök, valamint tesztautomatizálási scriptnyelvek ismerete, Selenium, Apache JMeter
  • középfokú angol nyelvtudás írásban

Amit kínálunk:

  • friss technológiák, korszerű laptopok, mobiltelefon
  • 100%-ban bejelentetett, versenyképes jövedelem és prémium
  • könnyen megközelíthető iroda, metro közvetlen közelében
  • erős, megkérdőjelezhetetlen referenciák, díjnyertes megoldások
  • továbbképzési lehetőség, angol nyelvtanulás, havonta több belső tanfolyam
  • 1000 kötetes belső technológiai könyvtár, szakmai folyóiratok
  • innovatív vállalati kultúra, kiszámítható, folyamatos növekedés
  • agilis és lean módszertanok jól működő, eredményes alkalmazása
  • inspiráló szakmai légkör, munkatárs-központú vezetők
  • cafeteria, egészségügyi szolgáltatások
  • korlátlan kávé-, tea- és mézfogyasztás

A ShiwaForce.com Zrt.-ről:

A ShiwaForce a nagyvállalati hatékonyság agilis nagyköveteként saját fejlesztésű vállalati szoftver termékekkel, egyedi IT fejlesztési projektekkel, role leasinggel, agilis transzformációs tanácsadással és oktatással segít partnereinek igazi digitális, jövőálló vállalattá válni.

A ShiwaForce az innovatív online megoldások hazai piacának gyorsan növekvő, 130 fős, startup szellemiségű technológiai vállalata. Online és mobil szolgáltatásokat épít vagy alakít át új felhasználói élményekkel gazdagítva, a folyamatosan változó digitális környezet elvárásainak megfelelően. Hazai és nemzetközi ügyfelei között olyan vezető nagyvállalatok és szervezetek szerepelnek, mint az OTP, Magyar Telekom, T-Systems, 4iG, Telenor, MKB, K&H, Erste, Budapest Bank, vagy a Magyar Nemzeti Bank. Vezető terméke az immár 8. generációs Shiwa tartalomkezelő rendszer, mely a nagyvállalatokat segíti online potenciáljuk növelésében és akár milliós ügyfélbázisuk hatékony elérésében.

A HRBest versenyében a ShiwaForce elnyerte a “Futureproof Organizations” kategória fődíját és egyedüli magyar vállalatként a Bloomberg Grow Forum is a leginnovatívabb megoldások közé sorolta egy saját fejlesztésű termékét valamint a Deloitte Fast 50 ranglistáján is elismerték eredményeit.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: ShiwaForce.com Zrt.