Agile Coach

Piacvezető partnercégünk, amely közép – és nagyvállalati környezetbe fejleszt megoldásokat elektronikus dokumentumkezelés és számlázás területén keresi következő munkatársát egy Agile coach személyében. Olyan Scrum masterek jelentkezését is várjuk, akik részt vettek már agilis bevezetésben és szívesen dolgoznának a jövőben agilis coachként.

Feladatok

  • Agilis szervezet kialakításában és bevezetésében, valamint üzemeltetésében való aktív közreműködés
  • Nemzetközi szervezetfejlesztés, leány és fiókvállalatok munkájának szervezése, összehangolása
  • Új munkatársak beilleszkedésének támogatása
  • Működéssel kapcsolatos képzések szervezése
  • Munkavállalói kapcsolatok és belső kommunikáció fejlesztése
  • A Delivery terület agilis támogatása
  • a HR területtel való szoros együttműködés szervezetfejlesztési kérdésekben
  • Belső szabályzatok elkészítése
  • Kimutatások, riportok készítése
  • Feladatok ellátása Budapesten és Berlinben egyaránt (alkalmankénti utazással)

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • SCRUM csapat irányításában szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • A SCRUM módszertan gyakorlati szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kezdeményező készség, kreativitás
  • IT technológiák iránti nyitottság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny

  • Német nyelvtudás
  • Tapasztalat Employer Branding területen

Amit partnerünk nyújt:

  • Kedvező kompenzációs csomag
  • Barátságos, nemzetközi fókuszú csapat
  • Lehetőség a személyes és szakmai tovább fejlődésre
  • Modern irodai környezet

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Szervezetfejlesztés
  • HR generalista, Specialista
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Tréner, Coach

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest - XII. kerület

Küldd el az önéletrajzod nekünk.

Cégnév: RecruIT Kft.