Partnerünkről

Hazai alapítású, 100+ fős, Budapesti központú, demoktarikus berendezkesű partnerünk, mely gyógyszeripari és kozmetikai cégeknek, kutatóintézeteknek fejleszt desktop és webes alkalmazásokat keres Agile Coach munkatársat, jól működő Agile környezetbe, több Agile Coach mellé.

Feladatok

Agile Coachként olyan munkakörnyezet fenntartása, ahol a Team jó eredménnyekkel dolgozik. Idea-to-delivery idejének csökkentése. Támogató kultúra kialakítása, fenntartása a sikeres és tanulékony környezethez. A csapat támogatása az end-to-end folyamatokban. Hidat képezni a csapat és a szervezet között.

Feltételek

Legalább két év Agile Coach tapasztalat szoftver fejlesztő vagy más IT környezetben. A különböző Agile metódusok mély ismerete (Scrum, Kanban, Dual-Track Agile stb). Motiváló, rugalmas, kreatív személyiség. Angol nyelvtudás.

Partnerünk által nyújtottak

Leendő munkatársuknak a vállalat támogató, fiatalos, multikultúrális munkakörnyezetet, irodai játszósarkot gyerekek számára, előrelépési és fejlődési lehetőséget, versenyképes fizetést kívál.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a lehetőség, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” opcióra kattintva.

Cégnév: Hays Czech Republic