Feladatok

Budapest XXI. kerület közigazgatási területén ágdarálási munkák végzése.

Elvárások

  • alapfokú végzettség
  • B kategóriás gépjárművezetői jogosítvány
  • önálló munkavégzés, megbízhatóság
  • terhelhetőség
  • minőségi munkavégzés

Előnyt jelent

  • gépkezelői bizonyítvány

Amit kínálunk

  • hosszú távú, stabil munkahely
  • jó munkahelyi légkör, változatos feladatok
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • munkavégzés a kerületen belül

Munkakezdés:

  • felvételi eljárás után, azonnali munkakezdéssel

Napi munkaidő:

  • Hétfőtől csütörtökig: 7:00 – 16:00
  • Péntek: 7:00 – 12:20

Céginformáció

A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. Zöldterület-fenntartási Osztálya felvételt hirdet ágdaráló kezelő munkakör betöltésére.

Jelentkezéskor benyújtandó iratok:

  • Önéletrajz
  • Bizonyítványok

Jelentkezését önéletrajz és bizonyítványok megküldésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk, valamint leadhatja személyesen ügyfélszolgálatunkon (1215 Budapest, Katona József u. 62-64.) Keczán József osztályvezetőnek címezve.

Cégnév: Csepeli Városgazda Zrt.