Feladatok

  • Aktív alkatrész értékesítés Szlovákiában és Magyarországon (terepen és irodában is)
  • Kögel és egyéb félpótkocsik értékesítés utáni támogatása
  • Kapcsolattartás partnerekkel és ügyfelekkel szlovák nyelven
  • Garanciális ügyintézés

Elvárások

  • Legyen legalább középfokú műszaki végzettséged
  • Szlovák nyelvtudásra mindenképp szükséged lesz, ezen kívül beszélj magyarul vagy angolul.
  • Legyen tapasztalatod alkatrész értékesítésben és jártasságod a haszongépjárművek világában
  • Értened kell az Excel alap függvényeihez
  • Ki tudj igazodni az alkatrészkereső programokban, garanciális rendszerekben

Amit kínálunk

  • Van lehetőséged fejleszteni – aftersales területünk most bővül hatalmasat, így számítunk a véleményedre!
  • Próbaidő után megállapodás szerint home office-ból is dolgozhatsz
  • Korrekt, jófej vezetőd lesz, akire mindig számíthatsz a munkád során
  • Irodánk könnyen megközelíthető, rögtön az M0 melletti lehajtónál dolgozunk
  • Céges telefonodat magáncélra is használhatod, ráadásul közel korlátlan mobilnettel!
  • Hosszú távra tervezünk, stabil munkahelyet biztosítunk neked!
  • Természetesen a pozícióhoz tartozik laptop, telefon és autó is

Munkavégzés helye és munkaidő:

Munkaidőd egy részét az irodánkban, Szigetszentmiklós, Leshegy utca 13. cím alatt fogod tölteni, azonban heti 2-3 napot a partnereink és szlovák leányvállalatunk látogatásával fogod tölteni. A munkaidőd hétköznap 8:00-17:00 között tart majd, amiben rugalmasak vagyunk, ha valamit el kell intézned.

Céginformáció

A Delta-Truck cégcsoport tehergépjárművek kereskedésével, bérbeadásával és szervizelésével foglalkozik már több, mint 30 éve. Stabilan bővülünk a piacon Magyarországon, és néhány éve már külföldön is. Ennek eredményeképp aftersales csapatunk feladatai is szélesednek partnerhálózat kiépítésével és fejlesztésével, valamint garanciális ügyintézéssel.

Küldd el szakmai önéletrajtod a „Jelentkezem” gombra kattintva!

Cégnév: DELTA-TRUCK KFT.