Feladatok:

  • After sales csapat napi munkájának koordinálása
  • Folyamatos kommunikáció a beszállítókkal és a kiemelt ügyfelekkel
  • Vevők kiszolgálása és folyamatos informálása
  • Szerviz csapat operatív támogatása és kontrollálása
  • Készletfigyelés, áruk beszerzésének megszervezése és koordinálása

Elvárások:

  • Legalább 3 éves tapasztalat after sales/műszaki csapat irányításában
  • Vezetői készségek és kvalitások, határozott kiállás
  • Angol nyelv erős, kommunikáció képes ismerete szóban és írásban is
  • Kiváló kommunikációs képességek
  • Alapszintű gazdasági ismeretek

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes alapbér és juttatási csomag
  • Céges autó
  • Stabil céges háttér

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 22. kerület

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda