Nemzetközi hátterű partnerünk a tehergépjármű gyártás egyik meghatározó szereplője a piacon. Szervíz és vevőszolgálati csapatukba keresünk műszaki érdeklődésű, aktív angol nyelvtudással rendelkező After-Sales Support Specialist kollégát.

After-Sales Support Specialist

Feladatok

  • Aftersales folyamatokat támogató adminisztráció, asszisztencia
  • Támogatói szerepkör a külföldi gyár és a hazai márkakereskedések között
  • Új termékek bevezetéséhez nyújtott támogatás ( fordítások, prezentációk előkészítése)
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Kimutatások, statisztikák, riportok készítése
  • Fordítási feladatok ellátása
  • Információs anyagok készítése, kiküldése
  • Belső tréningek, oktatások szervezése, koordinálása
  • CRM rendszer kezelése

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség (műszaki, mérnöki végzettség előny)
  • Műszaki érdeklődés
  • Szóban és írásban egyaránt aktív angol nyelvtudás
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete
  • Önálló, talpraesett, kreatív személyiség, lojális attitűd

Amit kínálunk

  • Vonzó juttatási csomag, cafeteria
  • Céges laptop, mobiltelefon
  • Multinacionális háttér, családias hangulat, összetartó csapat
  • Nyugodt munkakörnyezet, irodai munkarend
  • Tanulási, szakmai fejlődési lehetőség, változatos feladatkör

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Randstad Hungary Kft.