Partnerünkről

Multinacionális Partnerünk kecskeméti irodájába keres új After Sales Specialistát a csapatába autóipari területen, aki a magyar üzletfelek műszaki támogatásáért, műszaki támogató kollégák koordinálásáért, kijelölt partnerek menedzseléséért lesz felelős.

Feladatok

Az új munkatárs feladatai közé tartoznak a rendszer és termék szintű tanácsadás vállalati ügyfeleknek, új termékek, műszaki fejlesztések ismertetése, ügyfelek látogatása minimum heti egy alkalommal (többek között ellenőrizni, hogy értesültek-e az új műszaki információkról). Kiemelten fontos a projektek menedzselése, amely projektek alkalmával kb. öt műszaki támogató kolléga koordinálása is a feladattal jár, vagyis a feladatok kijelölése a csapat számára, és az utókövetésük, ellenőrzésük. Feladatai között szerepel időnként tréningek szervezése nemzetközi szinten.

Feltételek

Autóipari / haszongépjárművek területén (elsősorban tehergépjárművek, pótkocsik, utánfutók, ezek alkatrészei) szerzett minimum 3-5 év tapasztalat, autóiparral kapcsolatos műszaki ismeretek, projekt menedzsmentben szerzett tapasztalat, csapat koordinációjával együtt. Fontos továbbá az ügyfelek támogatásában, ügyfelekkel való kommunikációban való jártasság, és angol nyelvtudás a központi műszaki csapattal való kapcsolattartás miatt.

Partnerünk által nyújtottak

Új munkatársuknak a vállalat havi br. 600-750.000 forint alapfizetést, ezen felül bónuszt és egyéb juttatásokat, összetett és változatos feladatkört, heti minimum 1 home office lehetőséget, megigényelhető céges autót, továbbá stabil és professzionális multinacionális környezetet kínál.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a lehetőség, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” opcióra kattintva.

Cégnév: Hays Czech Republic