Szerszámgépeket értékesítő megbízónk budapesti központjába új munkatárs jelentkezését várjuk az after sales és szerviz részlegre.

After sales és szerviz koordinátor

Feladatok:

  • Szerviz és alkatrészértékesítési folyamatokkal szorosan összefüggő, adminisztrációs és szervezési feladatok végrehajtása
  • Alkatrészek rendelésének lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a belföldi ügyfelekkel és az anyavállalattal, magyar, angol és/vagy német nyelven
  • Vevői adatbázis kezelése
  • Raktárkészlet nyilvántartása
  • Részvétel a szerviz távfelügyeleti rendszerének működtetésében
  • Részvétel a céges folyamatok fejlesztésében, a cég digitális ügyfélportáljának és alkatrész értékesítési platformjának piacra vezetésében

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség műszaki területen
  • Hasonló munkakörben (pl. ügyfélszolgálat, értékesítés, sales support, szerviz) szerzett, minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Gépgyártási területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás használata külföldi kollégákkal és ügyfelekkel, szóban és írásban
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Képesség a műszaki és kereskedelmi szemléletű gondolkodásra

Előnyt jelent:

  • Műszaki rajzolvasás és alapismeretek
  • Hidraulikus, Elektromos ismeretek
  • Alap kereskedelmi és logisztikai ismeretek
  • MS office, Lotus Notes, SAP, NAVISION ismeret
  • Német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt:

  • Munkavégzés innovatív, jövőbe mutató műszaki megoldásokkal
  • 13. havi bér és cafeteria
  • Vállalati egészségbiztosítás
  • Laptop, mobiltelefon, internet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi vállalat támogató háttere

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérem, küldje el önéletrajzát.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

Cégnév: Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.