MAN Kamion és Busz Kereskedelmi Kft. (szla: MAN Kft.)

Csatlakozz hozzánk

After sales értékesítő

pozícióba!

Az MAN Truck & Bus a Volkswagen Csoport tagjaként a világ egyik vezető haszongépjármű és autóbusz gyártó cége.
Az MAN Truck & Bus SE egyike Európa vezető haszongépjámű-gyártóinak és szállítási megoldásokat nyújtó vállalatainak. Termékportfóliója magába foglalja a kis-és nagyteherjárművek, autóbuszok, dízel és gázmotorok, valamint a személy-, és áruszállításhoz kapcsolódó szolgáltatásokat.
Az MAN Truck & Bus a TRATON Csoport tagja, világszerte több mint 36.000 munkavállalót foglalkoztat.
Célunk, hogy napról napra leküzdjük határainkat, és folyamatosan fejlesszük technológiailag úttörő termékeinket. Egy karrier az  MAN Truck & Bus-nál számtalan lehetőséget kínál arra, hogy ennek a változásnak Ön is a részese lehessen.  Tisztelet, csapatszellem, eltökéltség, ügyfélközpontúság és becsületesség – ezek azok a vállalati értékek, amelyeket dolgozóink az MAN-nél megtapasztalhatnak.

Légy részese te is az MAN világának! Építsd a karriered és a jövőd velünk!

Főbb feladatok, munkák:

  • új ügyfelek felkutatása
  • eredeti MAN-alkatrészek és szervizszolgáltatások értékesítése
  • digitális szolgáltatások értékesítése
  • ügyfeleinknek tett ígéreteink megvalósítása
  • ügyfélelégedettség növelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • ügyfél- és teljesítményorientáltság
  • minimum 3 év tehergépjármű-kereskedelemben, szerviz-szolgáltatásban szerzett tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • utazási hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP ismeretek
  • felsőfokú végzettség
  • németh vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes munka
  • biztos, stabil multinacionális háttér
  • korszerű munkakörülmények
  • pörgős munkanapok
  • kiemelkedő jutalékrendszer
  • szolgálati gépjármű
  • béren kívüli juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Key Account Manager
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

A "Jelentkezem" gombra kattintva küld el önéletrajzod és ha megfelelsz az elvárásoknak, keresni fogunk.
Cégnév: MAN Kamion és Busz Kereskedelmi Kft. szla: MAN Kft.