Miskolc a te helyed
Takarékinfo

AFR Rendszerszervező

Ezek lesznek a feladataid:

  • A tervezés során megérti és megismeri az általa kezelt rendszerrel szemben támasztott üzleti igényeket és a kapcsolódó folyamatokat, felméri a szükséges funkcionális és nem funkcionális igényeket
  • Az igényeknek megfelelően elkészíti a szükséges fejlesztések funkcionális specifikációját és részt vesz a kapcsolódó rendszerek illesztési módjának tervezésében
  • Megtervezi a teljes fejlesztési munka erőforrás-szükségletét
  • Kapcsolatot tart a fejlesztővel/külső szállítóval, elkészíti a megrendeléshez szükséges dokumentumokat
  • A leszállított fejlesztési eredménytermékek (dokumentáció/ funkcionalitás) minőségét ellenőrzi
  • Megtervezi és dokumentálja a szükséges IT és integrált teszteket, előkészítteti a szükséges tesztkörnyezeteket
  • Támogatja az üzleti tesztelést, koordinálja a hibajavításokat
  • Az érintett területek bevonásával előkészíti az adott fejlesztés élesítését, szükség szerint támogatja az élesítés folyamatát, valamint az utólagos ellenőrzést
  • A több rendszert érintő fejlesztéseknél magasszíntű tervezést végez, és koordinálja a társszervezőket

Mire lesz szükséged hozzá?

  • SQL tapasztalat előny
  • Strukturált gondolkodásmód
  • Magas fokú elemző- és problémamegoldó képesség
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Minőségorientáció, igényesség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, eredményorientáció
  • Együttműködési képesség
  • Ügyfélorientált szemlélet

Előnyt jelent, ha:

  • 3-5 év rendszerszervezői területen szerzett tapasztalat
  • Nemzetközi és/vagy hazai fizetésforgalmi sémák (SWIFT/SEPA/VIBER/IG1/IG2/AFR) ismerete, preferáltan AFR
  • Fizetési forgalomhoz kapcsolódó fogalmak és folyamatok ismerete

Amit ajánlunk:

  • Egy emberileg és szakmailag is szuper, támogató csapatot; hasonló paraméterekkel rendelkező vezetővel.
  • Versenyképes kompenzációs csomagot.
  • Csapatépítő programokat, hogy ne minden csak a munkáról szóljon.
  • Rengeteg fejlődési, képzési lehetőséget – szakmai és soft skill tréningek.
  • Hosszútávú karrierlehetőséget biztosítunk a bankon belül
  • Inspiráló vállalati kultúrát - stabil, nyereséges, nagy múltú cég vagyunk, figyelünk a kollégáink igényeire, támogatjuk, az egészséges életmóddal kapcsolatos tevékenységeket
  • Könnyen megközelíthetők vagyunk – jöhetsz metróval, autóval, de akár biciklivel is, a döntés a Tiéd

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Rendszertervező

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: Takarékinfo Zrt.