LAK-ART '98 Kft.

AFI hegesztő

Főbb feladatok, munkák:

Budapest környéki munkahelyre keresünk AFI/ALU hegesztő munkatársat.
Előny: alumínium hegesztésében szerzett tapasztalat
Bér és juttatások megbeszélés szerint. (cafetéria, BKK bérlet, üzemanyagköltségtérítés, lakhatási támogatás)
Céges díjmentes lakhatás és hétvégi hazautazás támogatással.
Kérem, hogy önéletrajzát küldje meg részünkre!

Az álláshoz tartozó elvárások:

alumínium hegesztésében szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Hegesztő, Lángvágó

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1089 Budapest, Elnök utca

önéletrajz
Cégnév: LAK-ART 98 Kft.