Neves, stabil hátterű, multinacionális nagyvállalati partnerünk Budapest belvárosában található szolgáltató központjába keresünk jelölteket VAT Analyst pozícióba.

Feladatok:
  • Vállalatcsoporton belüli indirekt és ÁFA könyvelési feladatok ellátása
  • ÁFA bevallások és kalkulációk összeállítása a vállalat egy meghatározott külföldi leányvállalata számára
  • Rekonsziliációk és trend data elemzések készítése
  • Helyi Tax Managerekkel kapcsolattartás és együttműködés
  • Külső, adóhatsági és belső auditok támogatása
Elvárások:
  • PSZÜ OKJ végzettség vagy számvitel szakirányú diploma: ami partnerünk számára fontos, hogy akár tanulmányok, akár szakmai tapasztalat alapján értsen a számvitelhez
  • Legalább erős középfokú szintnek megfelelő aktív angol nyelvismeret
  • Magabiztos excel tudás
Előnyök:
  • 1-3 év AP, AR, P2P accountant, könyvelő asszisztens, vagy audit asszisztens területen szerzett tapasztalat
  • Kifejezetten VAT területen szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Sportolási támogatás: kedvezményes All You Can Move Sport pass tagság
  • Kiszámítható, tervezhető munkaidő: heti 40 óra mellett túlóra nem jellemző ebben a pozícióban, hiszen nincsenek hónap végi zárások
  • Folyamatos képzések, fejlesztő programok
  • Cégen belüli karrierlehetőségek
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest, belváros.
Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: 201759431
Cégnév: Pannonjob Human Szolgáltató és Tanácsadó Kft.