Miskolc a te helyed

Komárom-Esztergom megyei nagyvállalat keresi új kollégáját

Advanced sourcing buyer

pozícióba!

Tapasztalt beszerzőként támogathatod egy teljesen új termék bevezetését; önálló, kreatív munkát végezhetsz, ahol a célhoz vezető utat te találhatod ki.

Mik lesznek a feladataid?

  • Te fogod beszerezni az újonnan bevezetésre kerülő elektromos autó termékeinkhez tartozó alkatrészeket.
  • Felkutatod az új technológiához kapcsolódó beszállítókat.
  • A globális beszerzéssel együttműködve biztosítod a beszállító kiválasztást és szerződéskötést.
  • Felügyeled a teljes anyagköltséget és változását.
  • A beszállítófejlesztéssel közösen elindítod az APQP folyamatot és biztosítod annak programterv szerinti teljesülését.
  • A társterületekkel együttműködve részt veszel a beszállítói problémák megoldásában és sikeres program bevezetésben.

Téged keresünk, ha;

  • szakirányú diplomával rendelkezel
  • legalább 3 évig dolgoztál stratégiai beszerzési funkcióban
  • elektronikai és/vagy motorgyártás területen van tapasztalatod
  • magabiztosan tárgyalsz angolul
  • elemzőképesség és megoldásfókuszú, kreatív szemlélet jellemez
  • önálló és eredményközpontú a munkavégzésed
  • (autóipari tapasztalat előny, de nem feltétel)

Amivel támogatjuk a sikeredet és azt, hogy jól érezd magad nálunk:

  • hibrid munkavégzés és rugalmas munkaidő
  • összetett kompenzációs csomag, versenyképes bérezés (cafeteria, bónusz, üzemanyagtámogatás, kedvezménykártya stb)
  • képzések, tréningek
  • extra szabadság már a belépéskor

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Projektmenedzsment
Cégnév: Profession Services