ADSERVER & INVENTORY MANAGERT KERESÜNK

Online kampányaink, illetve médiaportfóliónk hirdetési hátterének biztosításáért felelős menedzsert keresünk a hazai piac egyik legnagyobb digitális médiacégébe, az Infinety Group-ba.

Amennyiben szeretnél velünk dolgozni, Te lehetsz az, aki a legnagyobb hazai és nemzetközi médiaügynökségek, valamint direkt hirdetők által megrendelt kampányokat optimalizálja, illetve a hirdetési felületeket kezeli, karbantartja. Munkád során intenzív napi kommunikációt folytatsz majd a hazai reklámügynökségekkel.

Miért válassz minket?

  • A digitális piac egyik vezető média-értékesítő cégében dolgozhatsz.
  • A legnagyobb világmárkák (pl.: Coca-Cola, Unilever, Renault) digitális hirdetéseivel foglalkozhatsz.
  • Nincs multi környezet – a munkáddal, döntéseiddel valódi változást idézhetsz elő a szervezetünkben. A ma kitalált digitális megoldásokat holnap már a Sony használhatja.
  • Bekerülhetsz a nemzetközi Programmatic Buying vérkeringésébe, amely jelenleg az egyik legfelkapottabb és leggyorsabban fejlődő iránya az automatizált hirdetésvásárlásnak.
  • Részt vehetsz a folyamatosan fejlődő hirdetési technológiák elsajátításában, működtetésében, ezzel garantáltan magas szinten tartva és megújítva tudásod.

Néhány elvárás, aminek meg kell felelned:

  • Felsőfokú végzettség
  • Nagyfokú precizitás, önállóan és csapatban is,
  • Nagy teherbírás, monotonitástűrés
  • Microsoft Office eszközök magabiztos ismerete (Word, Excel, Powerpoint),
  • Társalgási szintű angoltudás, szóban és írásban,
  • Az ügyfélközpontúság nemcsak egy jól hangzó szlogen számodra,
  • Az akadályok nem problémát, hanem kihívást jelentenek.

Amit biztosítunk számodra:

  • Oktatást és képzést, hogy tudásod folyamatosan naprakész legyen,
  • Lendületes, barátságos csapatot, amely nagyon várja érkezésed,
  • Ismereteket a legmodernebb hirdetéskiszolgálási technológiákról,
  • Nemzetközi piaci tapasztalatszerzés,
  • Az alaptevékenységeid mellett lehetőséget egyedi, izgalmas projektekben való részvételre is, hogy mindig változatossá tehessük munkádat,
  • Transzparens, többlépcsős karriertervet,
  • Versenyképes fizetést, teljesítményt ösztönző és elismerő bónuszokat.

Előny, de nem elvárás:

  • Alap HTML ismeretek,
  • Kampánymenedzser munkakörökben szerzett tapasztalat,
  • PPC kampánymenedzsment: Google Ads, Facebook Ads Manager, vagy egyéb hirdetéskiszolgáló rendszer ismerete,
  • Digitális médiapiacon szerzett tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezésed fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: INFINETY INVEST KFT.