Pozíció leírása:Az adózási csoport (2 munkatárs) vezetése;
Adózási feladatok teljeskörű koordinálása;
Adóbevallások, adószámítások, önellenőrzések elkészítése, ellenőrzése, beadása;
Adós auditok menedzselése;
Adóhatósági kapcsolattartás, állásfoglalások kérése;
Adótervezés; adóváltozások esetén optimális megoldások keresése;
Adó jogszabályok változásainak figyelemmel kísérése, azok alkalmazása;
Társosztályokkal való együttműködés, tanácsadás;
Különböző hazai és nemzetközi projektek adózási szempontú támogatása;;
Konzultáció külső szakértőkkel;
Transzferár dokumentáció készítés;
Adózási folyamatok kialakítása, adózással kapcsolatos ellenőrzési pontok meghatározása;
Esetleges szerződések adójogi szempontú véleményezése.Követelmények: Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség;
Adótanácsadói/adószakértői képesítés és több éves releváns tapasztalat;
Vezetői tapasztalat.Előny: Angol nyelvtudás;
SAP ismeret;
IFRS ismeret;
Multinacionális cégnél vagy Big4-nál szerzett tapasztalat.Munkavégzés helye: Győr régióJelentkezés:

Az állásra jelentkezni a [ jelentkezés gombra kattintva ].
Tárgy mezőben: Tax Manager

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire One Kft.