Nemzeti Üzleti Szolgáltató Zrt.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Adózási szakértő (Tatabánya)

Feladatok

  • Havi, negyedéves és éves adóbevallások elkészítése, benyújtása.
  • Adók analitikus nyilvántartásának vezetése, könyvelési feladása, főkönyvi egyeztetése.
  • Adók kiegyenlítéséhez pénzügyi feladás készítése.
  • A vállalkozást érintő adónemek (Társasági adó, ÁFA, SZJA, helyi adók stb.) kiszámításához szükséges alapadatok, információk összegyűjtése a társosztályoktól az SAP rendszerből, illetve egyéb alkalmazott könyvelési rendszerekből, az adózás rendjéről szóló törvényben meghatározott adóbevallások, befizetések (visszaigénylések) határidejéhez kapcsolódóan.
  • Az adók adónemenkénti nyilvántartása és ellenőrzése. Minden havi bevallás előtt a Számviteli Szolgáltatási Igazgatóság Könyvelési osztállyal történő főkönyvi egyeztetés elvégzése.
  • Az adótörvények folyamatos figyelemmel kísérése, saját ismereteinek fejlesztése érdekében.
  • Részvétel a zárási munkálatok során; a megfelelő adókalkulációk elkészítése, könyvelési feladás készítése.

Amit kérünk

  • Felsőfokú gazdasági végzettség.
  • Adózási területen szerzett min. 1 év gyakorlat.
  • Excel használatában magas fokú jártasság.
  • Ügyfélközpontúság.
  • Probléma-felismerő és megoldó képesség.
  • Önálló, felelősségteljes, precíz, megbízható munkavégzés.
  • Megbízhatóság.
  • Terhelhetőség.
  • Erkölcsi feddhetetlenség.

Előnyt jelent

  • Mérlegképes könyvelői oklevél.
  • Adótanácsadói végzettség.
  • SAP FI modul ismerete.
  • Beszéd-és tárgyalóképesség.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Üzleti elemző
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Cégnév: Nemzeti Üzleti Szolgáltató Zrt.