Válsághelyzetben is növekedni képes nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

ADÓZÁSI SPECIALISTA

(16-0495)

pozícióba.

Feladatok:

  • A vállalat teljeskörű adózási feladatainak ellátása,
  • Adózással kapcsolatos riportálási feladatok teljesítése,
  • Részvétel a pénzügyi tervezésben, a havi és éves zárásban,
  • Pénzügyi auditokon való részvétel,
  • Adózási folyamatok fejlesztése,
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés.

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi végzettség,
  • Magyar számviteli szabályozás szerinti adózás terén szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0495”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: HumanField Vezető-és Specialistakiválasztó Kft.