Értékünk a kollégánk!

Több, mint 15 éve Magyarországon, több, mint 7000 munkavállaló. Tudjuk, hogy sikerünk titka munkatársainkban rejlik, akik minden egyes napon azért dolgoznak, hogy naponta több százezer vásárlónk elégedetten távozzon üzleteinkből. .

A Te jövőd. A mi jövőnk.

Feladataid

  • adóbevallások, egyéb bevallások és nyilatkozatok (általános forgalmi adó, társasági adó, az adózási terület felelősségi körébe tartozó egyéb indirekt és direkt adók és illetékek) elkészítésének lebonyolítása és benyújtása
  • az esedékes adók megfizetésének és az adó-visszatérítéseknek a felügyelete
  • az adózási határidők betartásának biztosítása
  • az éves adótervezés lebonyolítása, adó-előrejelzés készítése
  • adóellenőrzések támogatása és a jogorvoslatok lebonyolítása
  • valamennyi adójogi követelmény teljesítése, minőségbiztosítás, kockázatkezelés és compliance-management
  • kapcsolattartás az adóhatósággal, külső adótanácsadókkal, a nemzetközi központtal és az operatív szakterületekkel adóügyekben
  • az adózási folyamatok meghatározása és key user funkció az adózással kapcsolatos rendszerekhez
  • az adózási könyvvitel lebonyolítása és az éves beszámoló adópozícióinak meghatározása
  • az operatív üzleti események, folyamatok, projektek adóügyi elemzése
  • az adóügyi munkatársak vezetése, szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • adóügyi tanácsadás a társosztályok számára

Profilod

  • felsőfokú gazdasági vagy jogi végzettség
  • min. 5-6 éves releváns tapasztalat (adózási területen), előny a számviteli tapasztalat
  • tárgyalási szintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • ambiciózus, dinamikus személyiség
  • pontosság, precizitás
  • vállalati szemlélet, elhivatottság
  • készség a munkatársak motiválására

Amit kínálunk:

  • 2 éves határozott idejű munkaszerződés
  • céges személyautó, üzemanyag-térítéssel
  • Lidl kártya, mely a Lidl üzleteiben levásárolható
  • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb – és Magyarországon az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető –multinacionális vállalatánál
  • kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • csapatépítő programok
  • nagy értékű egészségbiztosítási csomag
  • személyre szabott betanulási program
  • szakmai és soft skill képzések

JELENTKEZZEN MOST

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.