Érdekel az adózás, de tanácsadói, szakértői tapasztalatod még nincs?

Könyvelőként úgy érzed a kedvenc témád az adó, de nem tudod, hogyan specializálódj?

Esetleg pályakezdő vagy és nagyvállalatnál szeretnéd megtanulni a szakma titkait?

Csatlakozz hozzánk! Keressük új

Adózási munkatárs

kollégánkat a MOL GBS csapatába, III. kerületi munkavégzéssel.

Feladataid lesznek:

  • Közreműködnél a MOL csoport kijelölt társaságai esetében a magyar jogszabályokban foglalt előírásoknak megfelelő ÁFA bevallások, önrevíziós bevallások, egyéb adatbejelentések elkészítésében.
  • Közreműködnél a külföldi ÁFA regisztrációkkal kapcsolatos feladatok ellátásában.
  • A kijelölt adónemek tekintetében (ÁFA, EKAER, illeték, turisztikai hozzájárulás) támogatnád a szakértők munkáját részfeladatok ellátásával.
  • Közreműködnél az ÁFA-ra vonatkozó adóhatósági ellenőrzések lebonyolításában és a jogorvoslati eljárásokban.

Amit kérünk tőled:

  • Pályakezdő esetén diploma pénzügy-számvitel/gazdasági szakon vagy gyakorlattal rendelkező mérlegképes könyvelő
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes juttatási csomag éves bónusszal, cafeteriával
  • Home office lehetőség, magán egészségbiztosítás
  • Fejlődési lehetőségek külső-belső továbbképzéseken keresztül
  • Magas színvonalú, komplex munka egy profi csapat tagjaként

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: MOL GBS MAGYARORSZÁG KFT.