Adózási munkatárs

Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)

FELADATOK:

  • A Takarék Csoport egyes tagjai adókötelezettségeinek megállapítása, zárási feladatokban való részvétel, adóbevallások, adatszolgáltatások összeállítása
  • Adófolyószámla egyeztetések, nyilvántartások, pénzügyi teljesítések menedzselése
  • Kapcsolattartás az adóhatóságokkal, adóhatósági ellenőrzésekben, vizsgálatokban való aktív részvétel
  • Az adótörvények változásainak nyomon követése, szükséges változtatások elvégzése, adózási kérdésekben belső állásfoglalások kialakítása
  • Transzferár dokumentáció elkészítésében való részvétel

CSATLAKOZZ, HA:

  • Számviteli vagy pénzügyi szakirányú egyetemi/főiskolai végzettséggel rendelkezel
  • Otthonosan mozogsz adóbevallások készítésében
  • Adózási területen szereztél 2-3 éves tapasztalatot
  • Megbízható és pontos munkavégzés jellemez
  • Megoldásorientált, kreatív személyiségnek tartod magad
  • Magas szinten ismered az MS Word, Excel, PowerPoint programokat

ELŐNYT JELENT:

  • Adótanácsadói képesítéssel rendelkezel
  • Használtad már az SAP rendszert munkád során

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Magadra ismertél?

Ne habozz, jelentkezz most karrier oldalunkon!

A jövőnk Benned van!

Cégnév: MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.