A KITE Zrt - Magyarország piacvezető mezőgazdasági cége - pályázatot hirdet

Adózási koordinátor

munkakör betöltésére

Nádudvaron található Központjába

Társaságunk öt évtizedes múltra tekint vissza, megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást

Feladatok:

  • együttműködés az adóbevallások elkészítésében,
  • elemzések, adatszolgáltatások elkészítése,
  • költségvetési kapcsolatok, főkönyvi számlák, adófolyószámlák egyeztetése,
  • ellenőrzési anyagok előkészítése,
  • jogszabályi, adójogszabályi aktualitások, változások folyamatos figyelemmel kísérése, alkalmazása,
  • kapcsolattartás a szervezeti egységekkel.

Elvárások:

  • befejezett felsőfokú végzettség (adózás-pénzügy-számvitel szakirány),
  • számítógépes irodai alkalmazások (Word, Excel, Power Point) magas szintű ismerete,
  • precíz, önálló munkavégzés,
  • megbízhatóság, pontosság, következetesség,
  • rugalmasság, folyamatorientált gondolkodásmód.

Előnyt jelent:

  • 1-2 év adózási területen szerzett tapasztalat,
  • mérlegképes könyvelői végzettség.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes havi alapjövedelem,
  • teljesítménytől függő elérhető extra jövedelem,
  • béren kívüli juttatások,
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás,
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés,
  • szakmai képzések támogatása.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
Cégnév: KITE Zrt.