WHC Diák Iskolaszövetkezet

Adózási gyakornok (WHC021319) - Diákmunka

Partnerünk egy energiagazdálkodási vállalat, amely a világ 175 országában 99.000 embert foglalkoztat. Olyan energiahatékony megoldásokat kínál, amelyek segítenek ügyfeleinek a villamos, hidraulikus és mechanikus energia hatékony, biztonságos és fenntartható felhasználásában. Eszközeikkel a vállalatok okosabban tudnak gazdálkodni az energiával és fenntarthatóvá tehető a tevékenységük. Arra biztatják munkavállalóikat, hogy nézzenek másképp a saját tevékenységükre, és legyenek pozitív hatással a környezetükre.

Feladatok:

    • Adatgyűjtés
    • Közvetlen adóbevallások előkészítése, elemzése, egyeztetése az eljárásokkal összhangban
    • Közreműködés közvetlen adóbevallások dokumentummegőrzésében és (elektronikus) archiválásában
    • Szoros együttműködés a közvetlen adóügyi megfelelési elemzőkkel és az adóügyi vezetőkkel

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
    • Folyamatban lévő tanulmányok gazdasági területen
    • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
    • Excel-funkciók középszintű ismerete
    • Erős analitikai, kommunikációs készségek
    • Jó problémamegoldó képesség
    • Heti minimum 20-25 óra vállalása
    • Egyéb európai nyelvek ismerete előnyt jelent

Egyéb információ

Kamatoztasd tudásod adózási gyakornokként!

Amit kínálunk

    • Bruttó 1973 Ft-os órabér
    • Betanulás után lehetőség home office munkavégzésre
    • Rugalmas munkaidő
    • Hosszútávú diákmunka lehetőség
    • Releváns szakmai tapasztalat
    • Szakmai gyakorlati hely
    • Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Cégnév: Whc Diák Iskolaszövetkezet