Adózási csoportvezető

E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Feladatok

  • Operatív adózási csoport vezetői feladatainak ellátása szakmai és adminisztratív vonatkozásban
  • Szakmai koordináció és szakmai felelősség a napi operatív adózási feladatok ellátása, az adókötelezettség teljesítését ellátó teljeskörű ügymenet vonatkozásában
  • Adójogszabály-változások nyomon követésének és implementációjának szakmai felügyelete, az érintettekkel való együttműködés koordinációja
  • Folyamatfejlesztések, automatizálási lehetőségek feltárása és gyakorlati megvalósításának irányítása és ellenőrzése, koordináció csoporton belül és más társosztályokkal összhangban
  • Kapcsolattartás a vállalatcsoport egyes érintett társosztályaival, együttműködések koordinációja
  • Adóstratégiával kapcsolatos döntések operatív szintű leképezésének irányítása, működtetésének biztosítása
  • Kapcsolattartás az állami és önkormányzati adóhatóságokkal, képviselet, iparági egyeztetéseken való képviselet
  • Operatív adózási csoport munkarendjének kialakítása és működtetése, a folyamatosság biztosítása
  • ICS szerinti működés biztosítása, KPI-ok meghatározása és betartása
  • Szakmai egységesség biztosítása és működtetése az operatív csoporton belül és startégiai és tanácsadó csapattal együttműködésben és összhangban
  • Operatív adózási csoport kollégáinak fejlesztési terv szerinti fejlesztése
  • Operatív adózási csoport kollégáinak (9 fő) TÉR célkitűzéseinek meghatározása, évközi nyomon követése, értékelési feladatok

Elvárások

  • Szakirányú gazdasági egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Legalább 5 év szakmaspecifikus munkatapasztalat
  • Legalább 1 év vezetői tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelő/adótanácsadó képesítés
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Támogató vezetői attitűd
  • Empátia és következetesség
  • Döntéshozatali képesség

Előny

  • IFRS ismeret/képesítés
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Munkádat versenyképes bérrel honoráljuk
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Egészségügyi biztosítást nyújtunk magánorvosi szolgáltatásokra
  • Cafeteria juttatásunkat személyes igényeidre szabhatod

Kapcsolat

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest/Győr

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.

Cégnév: E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.