Feladatok

  • Adóbevallások összeállítása és benyújtása, adóbevallással kapcsolatos alapadatok ellenőrzése
  • Szerződések, szabályzatok adózási szempontú felülvizsgálata, véleményezése
  • Adóhatósági ellenőrzés lebonyolítása
  • Adójogszabályok követése, változások folyamatokba történő átültetése
  • Adókalkulációk, kimutatások elkészítése
  • Adók analitikus nyilvántartásának vezetése, könyvelése, főkönyvi egyeztetése
  • Havi/éves zárásokban való részvétel
  • Transzferár dokumentáció elkészítésében való részvétel
  • Egyéb adózási és számviteli feladatok elvégzése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Adótanácsadói végzettség
  • Legalább 3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MsOffice)
  • Elemzőkészség
  • Terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • SAP rendszer felhasználói ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, kiemelkedő juttatási csomag (13+14. havi bér, cafeteria)
  • Kiváló munkakörülmények
  • Folyamatos szakmai kihívások és fejlődés

Céginformáció

A Hamburger Containerboard az osztrák Prinzhorn csoport tagjaként Európa-szerte kínálja partnereinek a kiváló minőségű hullámpapíranyagok teljes skáláját. A Hamburger Containerboard nagyjából 2800 munkavállalót foglalkoztatva 5 országban gyártja az újrahasznosított csomagolókartonokat, amivel Közép- és Kelet-Európa regionális piacvezetőjének számít.

Cégnév: HAMBURGER Hungária Kft.