Adótanácsadó szakértő

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok

  • Adóbevallások, adókalkulációk és egyéb adókötelezettségek összeállításában való közreműködés
  • Transzferárazási dokumentációk készítése
  • Adóváltozások folyamatos nyomonkövetése, és kapcsolódó összefoglalók készítése
  • Projektmunkákban való részvétel
  • Közreműködés az osztály egyéb feladataiban

Követelmények

  • Felsőfokú pénzügyi/számviteli iskolai végzettség
  • MS Word, Excel, PowerPoint magas szintű felhasználói ismerete
  • Megbízható, pontos és lendületes munkavégzés, kreativitás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Képesség az önálló és a csapatmunkára

Előnyt jelent

  • Adótanácsadói végzettség
  • SAP felhasználói szintű ismerete
  • Számviteli területen szerzett gyakorlat
  • IFRS ismeretek
  • Szakmai angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Fiatalos és dinamikus csapat tagja lehetsz
  • Változatos szakmai feladatok és kihívások várnak rád
  • Képzési és fejlődési lehetőségek

Cégnév: OTP Bank Nyrt.