A PMX Consulting Group Kft. 100 %-ban magyar magántulajdonban – a tanácsadó partnerek tulajdonában - álló cégként adózási és adótanácsadási szolgáltatásokat (transzferárazás, adóauditálás, adó due dilience M&A ügyletekhez kapcsolódóan, adótervezés, adószakértői állásfoglalások, feltételes adó és ármegállapításban való közreműködés) nyújt 1994-es megalapítása óta. Az elmúlt majd három évtizedben több ezerszer nyújtottunk segítséget ügyfeleinknek, s mára a partnercégeink száma meghaladja a 250-et, akik jellemzően multinacionális vállalatok magyarországi leányvállalatai (pl. IKEA, NN, Friesland, Intersport, Philip Morris), illetve magyar közép- (pl. Coop) és nagyvállalkozások (pl. B+N Referencia Zrt).

Adótanácsadó irodánk

Adótanácsadó (közvetlen adók – Jövedelemadók)

munkatársát keresi.

Adótanácsadóként fontos szereplője leszel a PMX szakmai megjelenésének, valamint az ügyfelek professzionális és hatékony támogatásának. A partnerek és a szenior kollégák segítségével, valamint mentorálása mellett fogsz az iroda adózási és adótanácsadási megbízásain dolgozni, az ügyfeleinknek értéket teremteni. A tudásod és a tapasztalataid növelésére számtalan lehetőséged lesz, akár egyre komplexebb projekt feladatok megoldásán, akár kisebb projektek önálló vezetésén, majd – nyitottságodtól függően – más adózási területek megismerésén keresztül.

Az új kollégánk főbb feladatai a következők lesznek:

  • vállalati juttatások (részvényopciós programok, MRP rendszerek, Cafeteria, stb.) adókérdéseivel kapcsolatos tanácsadás;
  • határon átnyúló foglalkoztatás, munkavállalás, kiküldetés, távmunka, stb. jövedelemadó és járulék kérdéseinek megválaszolása, optimalizálása;
  • M&A tranzakciók adóátvilágítása során szakmai részvétel a jövedelemadók és járulékok területén;
  • vagyonkezelési megoldások adózási kérdéseinek véleményezése;
  • állásfoglalások kidolgozásának előkészítése;
  • transzferár-elemzések elkészítésében részvétel;
  • adóhatósági ellenőrzések támogatása, hatóságokkal történő szakmai egyeztetések;
  • tanácsadói levelek és szakmai anyagok, összefoglalók elkészítése;
  • folyamatos szakmai tanulás, fejlődés.

Amit cserébe kínálunk, ha minket választasz:

  • kiemelkedő kompenzációs csomagot;
  • home office lehetőséget, valamint irodai munkavégzést a VI. kerület egy jól megközelíthető és színvonalas környezetében, az Oktogontól 95 mp sétára, fedett kerékpártárolóval és zuhanyzóval;
  • rugalmas időbeosztást, a munka-magánélet egyensúlyát;
  • fejlődési lehetőséget és tapasztalatgyűjtést a jövedelemadózás teljes spektrumában, így hosszú távra tervezhetsz velünk;
  • változatos és kreatív, minimális adminisztrációs adó compliance tevékenységgel járó munkát;
  • nálunk nem egy apró csavar leszel egy gigantikus gépezetben, hanem a projektek fontos, megbecsült szereplője;
  • egy klassz csapatot, akik a magas minőségű szakmai munka iránti elkötelezettségükön kívül önkéntes véradók és adományozók, könyvklub-tagok, Netflix-rajongók, műkedvelő bor- és sörszakértők, teljesítménytúrázók és még annyi minden;
  • végül azt, hogy a továbbképzés és a tanulás nálunk nemcsak a kreditpontokról szól.

Te lehetsz a befutó, ha:

  • felsőfokú gazdasági vagy jogi végzettséggel rendelkezel;
  • adótanácsadói/adószakértői képesítést szereztél vagy ilyen tanulmányokat folytatsz;
  • rendelkezel minimum 3-4 év releváns adózási, adótanácsadási területen szerzett tapasztalattal;
  • tárgyalási szintű az angol nyelvtudásod;
  • önálló vagy és proaktív, valamint rendszerben gondolkozol;
  • pontosságban, precizitásban a 100%-ra törekszel;
  • jó barátságban vagy a Microsoft Office programokkal;
  • ügyfélközpontú a szemléleted és megoldás-orientált a személyiséged;
  • nem nyűg számodra a tanulás, fejlődés.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
  • Elemző, Tanácsadó
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben az általunk kínált lehetőség elnyerte tetszésed, kérjük, hogy angol nyelvű önéletrajzod küldd el a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Cégnév: PMX Consulting Group Kft.