Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Adótanácsadó (Komárom régió)

Feladatok

  • Adóbevallások, bejelentések, önellenőrzések összeállítása;
  • Adókkal kapcsolatos könyvelések, feladások elkészítése, adó folyószámlák egyeztetése;
  • Havi, negyedéves, és éves zárási feladatok ellátása;
  • Intrastat / KSH / MNB jelentések készítése;
  • Állásfoglalások készítése és véleményezése;
  • Könyvvizsgálatokon történő aktív közreműködés;
  • Adózási szabályok, törvényi változások naprakész ismerete, változások nyomon követése.

Elvárások

  • Számviteli vagy pénzügyi területen szerzett felsőfokú végzettség;
  • Adózási területen szerzett tapasztalat;
  • ÁFA ismeretek;
  • MS Office ismeret;
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Analitikus gondolkodásmód.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség;
  • Fiatalos csapat;
  • Nemzetközi környezet;
  • Motiváló bérezés és juttatási rendszer.

Előnyök

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye

  • Komárom

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft.