Megbízónk, Magyarország legnagyobb független pénzügyi és számviteli szolgáltatója dinamikusan bővülő csapatának új tagját keressük a következő pozícióba:

ADÓTANÁCSADÓ (JUNIOR/MEDIOR)

A feladataid lesznek:

  • A belsős könyvelő kollégák szakmai támogatása adózással kapcsolatos kérdésekben.
  • Adózással kapcsolatos ügyfélprojektek támogatása.
  • Adótörvények folyamatos figyelemmel kísérése, jogszabály változások nyomonkövetése.
  • Belső és külső hírlevelek szerkesztése.
  • Szakmai képzések fejlesztésében való részvétel.

Téged keresünk, amennyiben a következőkkel rendelkezel:

  • 1-3 év tapasztalat adótanácsadás, számvitel vagy adózás területén.
  • Főiskolai/egyetemi végzettség (gazdasági vagy jogi),
  • kommunikációképes, legalább középfokú üzleti angol nyelvtudás,
  • számviteli ismeretek és adószakértői végzettség előnyt jelentenek.
  • Emellett megoldás - és ügyfélközpontú gondolkodás jellemez,
  • és kiválóan tudsz önállóan és csapatban is dolgozni.

Amit cserébe kínálunk:

  • Egy rendkívül jó hangulatú, fiatalos, támogató csapat,
  • széleskörű, változatos szakmai kihívásokat, fejlődési lehetőséget nyújtó pozíció,
  • próbaidő letelte után béren kívüli juttatások, dolgozói kedvezmények,
  • jelenleg igény szerint teljes Home-Office lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: ADECCO Kft.