Feltöltés dátuma:

2022-07-25

Munkavégzés helye:

Munka kategória:

Állás leírása

Feladatok:

  • Adózási követelmények változásának folyamatos nyomon követése
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és hatóságokkal (társaságiadó-kérdésekről, közvetett adóval vagy adóhatósági eljárásokkal kapcsolatban)
  • Tanácsadási szolgáltatás nyújtása adminisztratív és bevallási kötelezettségekkel kapcsolatban
  • Több adónemre kiterjedő teljeskörű tanácsadás és adóadminisztráció főként kkv-k és nagyobb vállalatok részére
  • Adóbevallások készítése több adónemben
  • Részvétel adóátvilágítási projektekben

Elvárások:

  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Adó/pénzügy/számvitel területén szerzett végzettség
  • Adótanácsadói ismeretek
  • Precizitás, önállóság, határozottság

Előny:

  • Adótanácsadó végzettség
  • Adótanácsadóként szerzett tapasztalat
  • Angol/német nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria, havi és éves prémium, munkába járás támogatás, home office támogatás)
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség
  • Távmunkában és részmunkaidőben is végezhető pozíció
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Szakmai továbbképzési lehetőség

A munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. győri Partneréhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje önéletrajzát a Jelentkezem/Jelentkezés! gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Paksi Krisztánál a +36 20 911 5756-os mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Referenciaszám: PK-3445
Cégnév: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.