Grafton Recruitment

Adótanácsadó asszisztens - (generalista, de ÁFA fókuszú) (1-7-41434/PR)

Feladatok:

Ügyfelünk elnyerte a Családbarát vállalat és a Megbízható munkaadó címet is, nem ok nélkül.

Fontos számukra, hogy a munka el legyen végezve, de az is, hogy mindezt a munkavállalók jó körülmények között tehessék.

Ennek a cégnek a megbízásából keresünk most egy olyan kollégát, aki a 7 fős csapatban az alábbi feladatokért felelne a szenior kollégák támogatását élvezve:

- az ügyfelek adózási kérdéseihez kapcsolódó segítségnyújtás, szakmai tanácsadás előkészítése, az adótanácsadók munkájának támogatása
- adókalkulációk, adóbevallások készítése és az ügyfelek által készített kalkulációk ellenőrzése
- adóhatósági adatszolgáltatásban és adóvizsgálatokban való részvétel

Elvárások:

- felsőfokú gazdasági szakirányú végzettség (pénzügy vagy számvitel szakirány előny)
- 1-2 éves adózási vagy számviteli területen szerzett szakmai tapasztalat de lelkes, motivált PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk
- angol nyelv legalább alapfokon (magasabb nyelvtudás előny)

Amit a megbízónk kínál:

- heti 3 home office lehetőség
- hosszútávú munkalehetőség
- ingyenes szakmai és nyelvi továbbképzések
- ergonomikus munkaállomások, modern irodai környezet
- versenyképes fizetés nemzetközi tanácsadói környezetben
- hazai és nemzetközi szakmai konferenciákon való részvétel (online és offline)

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Cégnév: Grafton Recruitment Kft.