LEITNER + LEITNER TAX KFT.

Budapesti székhelyű, nemzetközi hálózattal rendelkező tanácsadó cég keres

1-3 éves tapasztalattal rendelkező munkatársat

ADÓTANÁCSADÓ ASSZISZTENS

munkakörbe

akár TÁVMUNKÁBAN is

Elvárások:

  • Gazdasági vagy jogi egyetemi/főiskolai végzettség
  • Tárgyalóképes szakmai angol és/vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Generalista hozzáállás
  • Gyors és precíz munkavégzés
  • Logikus gondolkodásmód és az önfejlesztés igénye
  • Nyitottság a munkára és az új ismeretek megszerzésére

Előny:

  • Adótanácsadói képesítés
  • Ügyfél-és eredményközpontúság

Feladat:

  • Adótanácsadás és adminisztráció több adónemben, elsősorban külföldi tulajdonban lévő ügyfeleink számára
  • Analitikák és adóbevallások összeállítása
  • Adózási tanácsadó levelek és összefoglalók előkészítése
  • Szakmai területek áttekintése az ügyfelek kéréseinek megfelelően

Amit ajánlunk:

  • Remek munkahelyi légkör, kiváló munkahelyi környezet, dinamikusan fejlődő fiatal csapat
  • Szakmai tréningek, szakmai fejlődés
  • Stabil munkahely egy nemzetközi hátterű vállalatnál
  • Versenyképes fizetés

A munkakör távmunkában vidékről is betölthető. Amennyiben erre jelentkezik, kérjük, pályázatában jelezze: TÁVMUNKA.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Cégnév: Leitner+Leitner Tax Kft.