A Cloud Network Technology Kft. - az elektronikai gyártásban piacvezető Foxconn csoport tagja - komáromi gyártó-egységébe, amely számítógépek és szerverek gyártásával foglalkozik, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Adótanácsadó asszisztens

A cég belső adótanácsadója mellé keresünk, adózás iránt érdeklődő agilis kollégát

Feladatok:

  • Áfa analitika, bevallások, belföldi összesítők, A60-as, intrastat jelentés előkészítése, háttér tranzakciók áfa szempontú vizsgálatában való részvétel
  • Adókalkulációk előkészítése egyéb adónemekben (rehabilitációs hozzájárulás, cégautó adó, egyes meghatározott juttatások stb.)
  • KSH statisztikák, MNB jelentések előkészítése
  • Transzferár dokumentációk készítéséhez adatgyűjtés
  • Egyéb adózással kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú gazdasági végzettség
  • 1-5 éves szakmai tapasztalat
  • Erős Excel tudás
  • Legalább alapfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Igény a tanulásra, önfejlesztésre

Előnyt jelent:

  • Multinacionális gyártó vállalatnál, vagy könyvelőirodában szerzett tapasztalat
  • Adójogszabályok stabil ismerete
  • Integrált vállalatirányítási rendszer (SAP) ismerete
  • Adózással kapcsolatos tapasztalat/végzettség

Amit ajánlunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés, tréningek
  • Stabil munkahely vezető multinacionális vállalatnál
  • Szakmai kihívások és felelősségteljes munkakör
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Pozitív munkahelyi légkör, jó csapat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Komárom

A fényképes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzokat, a bérigény megjelölésével várjuk.

Cégnév: Cloud Network Technology Kft.