Eurofins NSC Hungary Kft.

Adótanácsadó

A Eurofins cégcsoport a világ egyik vezető laboratóriumi és élelmiszer analitikai szolgáltatásait nyújtó cége 1987 óta. Cégünk 50.000 alkalmazottal, 1.000 laboratóriummal jelenleg több mint 50 országban van jelen.

A Eurofins NSC Hungary Kft., - mely a EUROFINS cégcsoport 33 magyarországi cége részére végzi a könyvviteli és egyéb pénzügyi szolgáltatásokat-  keres csapatába teljes munkaidőre és határozatlan idejű munkaszerződéssel Adótanácsadó kollégát.

Főbb feladatok, munkák

  • A magyarország cégcsoport adózásának felügyelete és operatív ellátása
  • Társasági adócsoport kezelése, transzfer-ár  nyilvántartása elkészítése külsős tanácsadó bevonásával
  • Restrukturálási projektekben való részvétel (kiválás, beolvadás, felvásárlás, értékesítés)
  • Kapcsolattartás adóhatósággal, ellenőrzésekben való aktív részvétel, a könyvelés munkájának segítése, esetenként ellenőrzése a releváns területeken
  • Tagja a  Eurofins központi  adózásért felelős csapatának
  • Támogatja  a magyarországi csapatot az EU direktívák álta előirányzott adókkal kapcsolatos adatszolgáltatásban
  • Ad-hoc adózási kérdések megválaszolása
  • A cégcsoport adóoptimalizálása, adótervezése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum 3-5 év releváns tapasztalat, tanácsadó cégnél szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Főiskolai/egyetemi diploma gazdasági területen
  • Adótanácsadói végzettség
  • Angol nyelv magabiztos használata írásban és szóban

Amit kínálunk

  • Multinacionális a környezet, stabil háttérrel rendekezünk, mégis családias a légkör
  • Támogatjuk a szakmai fejlődést és a továbbtanulást
  • Kíváncsiak vagyunk munkatársaink ötleteire
  • Kiszámítható karrierúttal várunk
  • A munka érdekes feladatokból is áll, leendő csapattagunk széleskörű számviteli ismeretekre tehet szert, cégcsoportunkhoz többek között laborok, holdingok és vagyonkezelők, illetve gyártócég tartozik
  • Rugalmas a munkaidő és Homeoffice lehetőséget kínálunk
  • Versenyképes fizetés mellé cafeteriát és egyéb juttatást biztosítunk
  • Mobiltelefont és laptopot biztosítunk a munkavégzéshez

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Könyvelői tapasztalat előnyt jelent

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold magyar / angol nyelvű önéletrajzát!

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
Cégnév: Eurofins NSC Hungary Kft.