Érdekel az adózás? Régi szerelem a vasút? Kipróbáltad magad sok területen, ezernyi tapasztalatot szereztél, de nem tudod, hol kamatoztasd? Ebben segít

a TS Hungaria Kft.

Nemzetközi háttér, osztrák tulajdon.

Biztos jövőt kínálunk. Közös szakértelem, közös siker. Tervezz velünk!

Az alábbi munkakörbe keressük munkatársunkat:

ADÓTANÁCSADÓ

KIHÍVÁSOK:

  • Adókötelezettségek (bevallások, bejelentések, ellenőrzések) teljesítésének megszervezése és a végrehajtása
  • Adózási folyamatainak megszervezése, a folyamatok optimilizálása a hatályos jogszabályok szerint
  • Pénzügyi vezető munkájának napi szintű támogatása
  • Adóbevallások, adókalkulációk ellenőrzése
  • Kapcsolattartás az adóhatósággal, adóellenőrzések irányítása
  • Társosztályok részére történő tanácsadás, adózási kérdések megválaszolása
  • Szerződések véleményezése adózási szempontból
  • Jogszabályváltozások követése és implementálása

TÉGED VÁRUNK, HA VAN:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 3-5 év releváns, adótanácsadási területen szerzett tapasztalat
  • Adótanácsadói végzettség
  • Adózási- és számviteli előírások ismerete
  • Precíz munkavégzés, proaktivitás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • MS Office ismeretek

AMI PLUSZ:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • IRFS ismeretek
  • Középfokú/ kommunikációképes szintű angol és/vagy német nyelvtudás

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • Dinamikusan növekszünk, új kollégáink együtt fejlődhetnek vállalatunkkal.
  • Közös munka komoly hazai és nemzetközi beszállítókkal és partnerekkel.
  • Hosszú távra tervezünk, célunk a hazai és nemzetközi terjeszkedés.
  • Innovatív környezetben, kreatív, jövőbe mutató megoldásokon dolgozunk.
  • Stabil, nemzetközi hátterű cég, stratégiai szempontból kiemelt munkáltató
  • Hosszútávú foglalkoztatás, határozatlan idejű munkaviszony
  • Teljes munkaidős alkalmazás – munkaidőkeret
  • Munkába járás 100%-os támogatása, (helyközi járatokkal) vagy 15 Ft/km költségtérítés gépkocsival*
  • OTP SZÉP kártya cafatéira
  • Teljesítménypótlék az alapbéren felül, amely havonta maximum 20% lehet az elért céloktól függően
  • Törvényben előírtaktól jelentősen magasabb műszak pótlék – maximum 45%
  • Törzsgárda a cégnél eltöltött évek után *Miskolc közigazgatási határán kívül eső településekről

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

3527 Miskolc, Kandó Kálmán tér 1.

Fényképes szakmai önéletrajzokat az alábbi elektronikus vagy postai címre várjuk:

  • a "Jelentkezem" gombra kattintva
  • TS Hungaria Kft., HR Osztály, 3527 Miskolc, Kandó Kálmán tér 1.
Cégnév: TS Gastro Kft.