Gyorsan fejlődő, nemzetközi hátterű tanácsadó és könyvvizsgáló cég, több mint 100 országban vannak jelen. Folyamatosan bővülő csapatukba keresik új kollégájukat adótanácsadó pozícióba.

Adótanácsadó

Feladatok

  • Direkt adókkal kapcsolatos tanácsadás, adókalkulációk átnézése
  • Írásos adójogi elemzések, tanácsadó levelek, összefoglalók elkészítése magyar és angol nyelven
  • Részvétel teljes körű adóátvilágításokban
  • Transzferár dokumentációk, adatbázisszűrések készítése
  • Adóhatósági vizsgálatokban történő segítségnyújtás az ügyfelek részére
  • Kapcsolattartás hazai és nemzetközi ügyfelekkel
  • Hatóságokhoz benyújtandó állásfoglaláskérések előkészítése
  • Jogszabályváltozások követése, hírlevelek, tájékoztató anyagok készítése, ügyfelek tájékoztatása a változásokról

Követelmények

  • Adótanácsadás területén (elsősorban direkt adók) szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat (de szívesen fogadjuk 1-2 év tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is!)
  • Felsőfokú közgazdasági végzettség
  • Csapatban való hatékony, proaktív munkavégzés
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magabiztos excel használat
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny

  • Adótanácsadói képesítés megléte előny, de nem feltétel
  • Transzferárazásban tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődés cégcsoporton belüli és külső képzések biztosításával
  • Hosszútávú karrier lehetőségek
  • A hibrid munkavégzés lehetősége biztosított-heti 2 home office lehetőség
  • Segítőkész, együttműködő csapat tagja lehetsz
  • Jó hangulatú csapatépítő programok
  • Kiemelten figyelünk a munka-magánélet egyensúlyára
  • Modern, panorámás iroda szuper közlekedéssel
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök: céges telefon, laptop

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Randstad Hungary Kft.