Ha szívesen lennél egy jól működő, feladatorientált csapat tagja, csatlakozz Te is a Magyar Lapterjesztő Zrt. Adó osztályához

Adótanácsadó

munkatárs munkakörbe!

Téged keresünk, amennyiben:

  • Gazdasági jellegű diplomával és mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezel
  • Adótanácsadói vagy adószakértői/okleveles adószakértői felsőfokú végzettséged van
  • Többéves, adózás terén szerzett szakmai gyakorlatod van lehetőleg multinacionális cégnél
  • SAP, Word, Excel, PowerPoint felhasználói szintű ismerete
  • A precíz, felelős, pontos és következetes munkavégzés és a jó problémamegoldó készség a védjegyed
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, valamint csapatszellem jellemez
  • Előnyt jelent:
    • középfokú nyelvtudás
    • multinacionális környezetben szerzett gyakorlat

Ezek lennének a főbb feladataid

  • Az adóhatóságokkal elszámolandó adók, és egyéb kötelezettségek megállapítása, a bevallások és adatszolgáltatások elkészítése, könyvelése, részvétel a havi és éves zárási munkálatokban
  • Szerződések véleményezése
  • Közreműködés adó- és könyvvizsgálatban, hatósági ellenőrzésekben
  • Mindazon törvényi, illetve belső szabályozásból eredő feladatok ellátása, amelyek a fenti pontokban meghatározott feladatok végrehajtásához elengedhetetlenek és biztosítják a társaság törvényi előírásoknak, valamint a tulajdonosi elvárásoknak megfelelő működését.

MIT ADUNK MI MINDEZÉRT CSERÉBE?

Versenyképes fizetés

Fix alapbér, béren kívüli juttatás SZÉP kártyára utalása

Utazástérítés

budapesti és vidéki közlekedés ( bérlet) 100%-os térítése

A munka mellé jár

Céges laptop, okostelefon, valamint kockázati élet – és balesetbiztosítás.

100%-ban bejelentett munkaviszony

Bejelentett, határozatlan idejű szerződést kötünk veled.

Szakmai fejlődés

Folyamatos szakmai támogatás, változatos feladatok és rendszeres képzési lehetőségek várnak rád.

Könnyen megközelíthető munkahely

Minden munkavállalónk számára ingyenes buszjáratot biztosítunk az Ecseri úti metrómegállótól

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Várjuk jelentkezésed, fényképes, szakmai önéletrajz formájában, fizetési igény megjelölésével, Adótanácsadó munkatárs jeligével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Lapker