Miskolc a te helyed
Aston Profession Kft.

Adószakértő

Főbb feladatok, munkák:

Nemzetközi vegyipari partnerünk számára keresünk kollégát.
• Egyes meghatározott juttatások, béren kívüli juttatások kezelése
• Adókalkulációk készítése
• Adóbevallások összeállítása
• NAV, adóhatósági ellenőrzéseken való részvétel, azok támogatása
• Kapcsolattartás, Áfa egyeztetés kapcsolt vállalkozásokkal angol nyelven
• Hatóságokkal történő szakmai egyeztetéseken való részvétel és képviselet
• Törvények értelmezése, eljárási anyagok, esetek kutatása
• Törvényi változások nyomon követése, azokról tájékoztató anyag készítése
• Operatív feladatok (pl. céges gépjárművek ÁFÁ-jával, oktatási költségek elszámolásával, támogatások adózásával kapcsolatban)
• Kapcsolattartás a társosztályokkal
• Számviteli projektekben való részvétel
• Transzferár nyilvántartás készítésében való közreműködés
• Havi - negyedéves - éves zárási feladatokban segítségnyújtás a kollégák részére, adózási feladatok ellátása
• Regionális adótanácsadásban való aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Főiskolai, egyetemi végzettség
• Számlázási és pénzügyi ismeretek
• Adótanácsadói végzettség
• Angol (esetlegesen német) tárgyalóképes nyelvtudás írásban és szóban
• Minimum 5 év szakmai tapasztalat
• Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
  • Könyvelés

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével.

Cégnév: ASTON PROFESSION KFT.