Az adózás a szívügyed és hivatásod?

A tanácsadói oldalról érkeznél, és végre szívesen elmélyülnél egy vállalat adó ügyeiben?

Az SSC nemzetközi világából érkeznél, és végre megismernél egy end to end, komplex folyamatot?

A MOL GBS Magyarország kihívásra vágyó

Adószakértő

 kollégát keres Budapest III. kerületi munkavégzéssel!

Feladataid lennének:

  • A MOL csoport kijelölt társaságainak elkészítenéd és ellenőriznéd a magyar jogszabályokban, hatósági és belső szabályzatokban foglalt előírásoknak megfelelő ÁFA bevallásokat, önrevíziós bevallásokat, egyéb adatbejelentéseket.
  • Ellátnád a külföldi ÁFA regisztrációkkal kapcsolatos feladatokat.
  • Közreműködnél az ÁFA-ra vonatkozó adóhatósági ellenőrzések lebonyolításában és a jogorvoslati eljárásokban.
  • ÁFA szakértői tanácsadást végeznél a belső vállalati területek részére.
  • A kijelölt adónemek tekintetében (ÁFA, EKAER, illeték, turisztikai hozzájárulás) figyelemmel kísérnéd a jogszabályváltozásokat. Elkészítenéd az adóhatóságok, minisztériumok felé benyújtandó állásfoglalás kérelmeket.
  • Közreműködnél a jogszabályváltozások implementációjában, adózási folyamatok kialakításában, ellenőrzési pontok meghatározásában, adókockázatok feltárásában és kezelésében.
  • Belső tájékoztatókat, állásfoglalásokat készítenél, adózási szempontból véleményeznéd a szabályzatokat, előterjesztéseket.
  • Üzleti szerződéseket, új üzleti konstrukciókat minden adónemre kiterjedően véleményeznéd és részt vennél azok kidolgozásában.

Amit kérünk tőled:

  • Diploma pénzügy-számvitel/gazdasági szakon
  • Adótanácsadói végzettség
  • Minimum 3 év compliance és/vagy tanácsadási tapasztalat ÁFA területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • SAP ismerete, mérlegképes könyvelői végzettség előnyt jelent

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes juttatási csomag éves bónusszal, cafeteriával
  • Home office lehetőség, magán egészségbiztosítás
  • Fejlődési lehetőségek külső-belső továbbképzéseken keresztül
  • Magas színvonalú, komplex munka egy profi csapat tagjaként

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: MOL GBS MAGYARORSZÁG KFT.