VGD Hungary Kft.

A VGD a világ több mint 100 országában működő nyolcadik legnagyobb nemzetközi tanácsadó hálózat, a NEXIA International önálló tagja.

A nemzetközi sztenderdekben és üzleti gyakorlatban való jártasságunknak köszönhetően akár a start-up fázistól inkubátor-szolgáltatóként, vagy már a sikeres működés során a komplex ismereteket igénylő kérdésekben is szívesen támogatunk vállalkozásokat.

Hiszünk abban, hogy akkor lehetünk igazán sikeresek, ha hitelesek tudunk maradni és ezt közvetítjük a minket körülvevő környezet felé is. A piac jelentős, folyamatos innovációra törekvő szereplőjeként, figyelünk ügyfeleink és munkatársaink visszajelzéseire.

A VGD Hungary 2020. májusában elnyerte a "Megbízható Munkaadó 2020/2021" megtisztelő címet.

Cégcsoportunk folyamatosan bővülő csapatába munkatársat keresünk

Adómenedzser munkakörbe

Olyan szakembereket várunk csapatunkba, akiket inspirál a munkájuk, fejlődni szeretnének, résztvevői lennének egy dinamikusan növekvő cég további építésében, és egyetértenek abban, hogy egymást erősítve, egységes csapatként többre lehetünk képesek.

Feladatok

  • Vezető adótanácsadók, adótanácsadók és asszisztensek szakmai munkájának irányítása, ellenőrzése.
  • Folyamatban lévő projektek és feladatok státuszainak után követése, koordinálása, folyamatban lévő ajánlatok után követése.
  • Az adócsapat szakmai támogatása különféle adónemek tekintetében. Közvetlen és közvetett adó és helyi adó tanácsadások ellenőrzése.
  • Meglévő ügyfelek kiszolgálása, ügyfélmenedzsment.
  • Szakmai cikkek írása, szakmai előadások készítése, megtartása – idegen nyelven is (elsősorban angolul), belső szakmai képzések megtartása.
  • Önálló, operatív szakmai munka, adótanácsadás. Állásfoglalások, tanácsadói levelek írása angol (és/vagy német) nyelven.
  • Adóátvilágítás (Tax Due Diligence), adóbevallások, transzferár dokumentációk koordinációja, egyeztetése, felülvizsgálata.
  • Részvétel adóellenőrzésekben, adózó képviselete az adóhivatalnál, egyéb hivataloknál.
  • Tanácsadás cégalapítással, adótervezéssel kapcsolatos kérdésekben.
  • Az adóigazgató és az adópartner üzletfejlesztési és folyamatfejlesztési feladatainak támogatása, részvétel üzletfejlesztési és folyamatfejlesztési feladatokban.

Követelmények

  • Felsőfokú közgazdasági/számviteli/pénzügyi végzettség.
  • Kb. 6-7 év gyakorlati tapasztalat adótanácsadás területén.
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete (német nyelv tárgyalóképes/társalgási ismerete előnyt jelent).
  • Operatív fókusz.
  • Ügyfelek menedzselésében szerzett tapasztalat.
  • Ügyfélorientált, felelősségteljes munkavégzés, megnyerő fellépés.
  • Kezdeményezőkészség, proaktivitás.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Pontos, együttműködő, segítőkész attitűd, csapatmunkára való képesség.

Amit kínálunk:

  • A szervezet dinamikus növekedésével együtt karrierút lehetősége a bővülő cégben
  • Remek munkahelyi légkör, modern, mégis emberközeli irodai környezet.
  • Fiatalos, lendületes, dinamikusan fejlődő csapat.
  • Versenyképes jövedelem, bónusz rendszer.
  • Változatos munka, ügyfélkör, nemzetközi projektek.
  • Átfogó szakmai továbbképzések, külföldi szakmai konferenciák.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Megosztott office / home office munkavégzés.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
  • Pénzügyi, Számviteli vezető
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1134 BUDAPEST, VÁCI út 33.

Fényképes önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: VGD Hungary Audit Kft.