Adminsztratív asszisztens - Budapest

A PEC egy nemzetközi technológiai szolgáltató, amely jelen van Európában (Belgium, Magyarország, Németország), az Egyesült Államokban, Kínában és Japánban. Energiatároló rendszerek fejlesztésére és gyártására (Cell, Module and Battery Testing Equipment, Cell Manufacturing Equipment) szolgáló, valamint készpénz-logisztikai megoldásokat kínálunk ügyfeleinknek. Az Energy Storage divízióban dolgozó munkatársaink a jövő megújuló energiaforrásai által termelt energia tárolására szolgáló technológia és eszközök fejlesztésén dolgoznak. Ügyfeleink köre kiterjed a nemzetvédelmi-, űrkutatási, légi-ipar, valamint az akkumulátor gyártás és fejlesztés, tier 1 autóipari beszállítók és OEM partnerek piacvezető szereplőire. További információkért látogass el peccorp.com-ra.
Budapesti irodánkba keresünk:

Feladataid

  • Te leszel az elsődleges kapcsolattartó a partnereinkkel való kommunikációban: kezeled a telefonhívásokat, leveleket, gondoskodsz a látogatókról – mindezt barátságos és profi módon
  • Különböző szervezeti és adminisztratív feladataid is lesznek: irodai berendezések kezelése, irodai rendezvények szervezése, feldolgozod a bejövő számlákat, részt veszel a kollégák külföldi utainak szervezésében magyar, belga és amerikai kollégáink számára; tartod a kapcsolatot az irodai beszállítókkal
  • Támogatod az egyéb szervezeti egységeket (pl HR, after-sales, logisztika) az adminisztrációjukban (nyilvántartások, táblázatok kezelése, találkozók /megbeszélések megszervezése, memo-k rögzítése)

Képességeid

Olyan lelkes, elkötelezett munkatársat keresünk, aki megfelel az alábbiaknak:
  • Felsőfokú végzettség vagy ennek megfelelő tapasztalat
  • Kitűnő kommunikációs készség magyarul és angolul egyaránt
  • MS Office ismeretek (Outlook, Word, Excel)
  • Ügyfélközpontú és rugalmas hozzáállás, megbízhatóság
  • Nagyfokú titoktartás
  • Kezdeményező képesség és felelősségteljes hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Izgalmas munkalehetőség egy nemzetközi és nagyon gyorsan növekvő cégcsoportban
  • Gyors továbbfejlődési és képzési lehetőségek
  • Teljesítményalapú jövőbeli karrierlehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens

Készen állsz a kihívásra?

Jelentkezz a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával és küldd el angol nyelvű önéletrajzodat.
Cégnév: PEC Central Europe