Adminisztrátor (WHC02929)

WHC Kft. 1990-ben alakult és azóta Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő HR szolgáltatásokra specializálódott vállalkozása. Büszkék vagyunk rá, hogy több egymást követő évben elnyertük a Kincentric Legjobb Munkahelyek kitüntetést!

Szeretnél egy fiatalos, pörgős, lendületes csapat tagja lenni? Érdekel a HR világa? Amennyiben a válaszod igen, várjuk jelentkezésed!

Feladatok:

  • Sokoldalú adminisztrációs feladatok
  • Irodai feladatok ellátása (scannelés, dokumentumok összefűzése)
  • Jelöltkezelő rendszerek kezelése
  • Hirdetések feladás
  • Elektronikus aláírással kapcsolatos ügyintézés
  • Felvételi papírok, dokumentáció összekészítése
  • Tesztek javítása
  • Taj-kártya ügyintézések összekészítése

Elvárások:

  • Nyár folyamán teljes munkaidő vállalása
  • 18. életév betöltése
  • Felsőfokú tanulmányok
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
  • MS Office ismerete
  • Precizitás, rugalmasság

Munkavégzés helye

Tatabánya

Cégnév: EasyHiring Services Kft.