Miskolc a te helyed

Adminisztrátor/ügyintéző

Munkavégzés helye: Telederma Esztétikai Klinika, Budapest 8.kerület Corvin sétány

Munkaidő: hétfőtől péntekig 8 óra naponta, ebből 3 nap 11-19 óráig, keddi napokon esztergomi rendelés ( vonatköltség térítéssel), péntek változó

Feladatok:

  • páciensekkel való kapcsolattartás telefonon és emailben,
  • rendelésen adminisztrációs munka, számlázás, helységek rendben tartása,
  • beszerzésekben való részvétel
  • Plusz juttatások megbeszélés szerint.
  • titkári feladatok

Elvárások:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek( word, Excel, számlázóprogram)
  • ütemes gépelés diktálás után
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • egészségügyi környezethez való szimpátia
  • empátiás páciens kezelés
  • ápolt külső
  • középfokú végzettség

Előny:

  • egészségügyi végzettség
  • szépségiparban való jártasság
  • csapatmunkához való pozitív hozzáállás
  • adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
  • aktív autóvezetés Budapesten

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: TELEDERMA Kft.