Feladatok:

  • Feladataid közé tartozna az anyagjegyzékeke karbantartása, új anyagjegyzékek készítése SAP rendszerben
  • Nyomon követnéd az anyagösszetevők változását
  • Részt  vennél rendszerfrissítések lefuttatásában
  • Mérnökeink számítanak tudásodra, hiszen folyamatosan kapcsolatot fogsz tartani velük a suply chain-ben, az új fejlesztések alkatrészigényeivel kapcsolatban,
  • Részt vehetsz a műszaki specifikációk leírásának elkészítésében

Elvárások:

Tanulmányok/Végzettség:

  • minimum középiskolai végzettség

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Nyelvtudás:

  • Kommunikáció angol nyelven, szóban és írásban egyaránt
  • Jártasság a Microsoft irodai eszközökben SAP PLM modulban

Amit kínálunk:

  • egzisztenciális fejlődési lehetőség
  • bónusz és 13. havi fizetés
  • munkába járási támogatás
  • napi egy melegétkezés
  • modern környezet
  • bekerülhetsz egy dinamikusan fejlődő gyártó vállalathoz, ahol igazán jófej, támogató csapatra találsz

Egyéb információ az állásról:

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Prutkay Zita