Magyar Közút Nonprofit Zrt.

Fejér Megyei Igazgatóság, Kápolnásnyéki mérnöksége

Adminisztrátor-raktáros munkatárs

munkakörbe munkatársat keres

A munkavégzés helyszíne: 2475 Kápolnásnyék, Bajcsy Zsilinszky utca 19.

A pozíciót betöltő személyre az alábbi feladatok várnak:

  • A szervezeti egység működéséhez és a zavartalan munkavégzéshez szükséges anyagok, készletek meglétének biztosítása.
  • A raktári készletszint figyelemmel kísérése, készletek mennyiségi és minőségi átvétele, bevételezése, szakszerű tárolásuk előírás szerinti biztosítása. Az anyagok kiadása, készletmozgások naprakész dokumentálása és a készletegyezőség folyamatos ellenőrzése.
  • A munka- és védőruha, ill. védőeszköz igénylések összeállítása.
  • Tűz- és robbanásveszélyes anyagok tárolásának, kezelésének és szállításának megszervezése.
  • Felesleges, elfekvő készletek selejtezési és hasznosítási folyamatainak indítása és részvétel a folyamatok végrehajtásában.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

  • középfokú érettségit adó iskolai végzettség és legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2475 Kápolnásnyék, Bajcsy Zsilinszky utca 19.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Magyar Közút Nonprofit Zrt.