ADMINISZTRÁTOR,
MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ

Semmelweis Egyetem Műszaki Főigazgatóság

Létesítményfejlesztési- és üzemeltetési Igazgatóság

A leendő munkatárs feladatai:

  • Adminisztratív támogatás az Igazgatóság hatáskörébe tartozó karbantartási és hibaelhárítási munkafolyamatokban
  • Szerződött partnerekkel történő kapcsolattartás, naprakész nyilvántartás vezetése az Egyetemről beérkező műszaki igényekről és azok teljesítéséről
  • Az érintett műszaki berendezések, eszközök üzemeltetői ellenőrzésének, karbantartásának megszervezése, nyilvántartása
  • Dokumentációk meglétének ellenőrzése, vezetése, karbantartása
  • Az üzemeltetői ellenőrzésekhez kapcsolódó nyilvántartások vezetése, ellenőrzési ütemterv készítés, költségnyilvántartás, hibalista kezelés
  • Havi teljesítésigazolások előkészítése, beérkező számlák ellenőrzése
  • A keletkező dokumentumok digitalizálása
  • Együttműködés az Egyetem szervezeti egységeivel (jellemzően műszaki, pénzügyi)
  • A szerződött partnerek szerződés szerinti feladatainak adminisztratív ellenőrzése az egyetemi hibabejelentő rendszerén keresztül
  • Helyszíni szemlék szervezésében való közreműködés
  • Szakági szerződések teljesülésének figyelemmel kísérése, új pályázatok kiírásánál közreműködés a beszerzési folyamatokban
  • Hibabejelentő rendszerben történő adatrögzítés, keletkező dokumentációk feltöltése, munkalapok előkészítése jóváhagyásra
  • Költségkimutatások, riportok összeállítása
  • Javaslatok megfogalmazása

A jelentkezővel szembeni elvárások:

  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • Nagyfokú önállóság, precizitás, valamint jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • Megbízhatóság, gyorsaság, felelősségteljes munkavégzés
  • Pontosság, határidők tartása
  • MS Office (Word, Excel) magas szintű ismerete
  • Agilis, proaktív hozzáállás
  • Rendszerszemlélet

Szükséges végzettség:

  • középfokú végzettség

Szükséges tapasztalat:

  • 2 év épületüzemeltetési vagy létesítménygazdálkodási vagy egyéb műszaki területen szerzett adminisztrációs tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • nem igényel nyelvtudást

Előnyt jelent:

  • műszaki, pénzügyi vagy jogi végzettség
  • felsőfokú végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás
  • egészségügyi vagy oktatási intézmények üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • műszaki területen szerzett adminisztrációs tapasztalat
  • folyamatszabályozásban szerzett tapasztalat

Amit nyújtani tudunk:

  • nagy múltú egyetemi háttérintézmény
  • bérezés megegyezés szerint
  • kulturált, modern munkakörülmények
  • jól megközelíthető iroda
  • irodai munkarend, péntek 14.00-ig
  • jó hangulatú közösség
  • dinamikus, agilis csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • Családbarát Egyetem

Egyéb juttatások:

  • mobiltelefon, laptop
  • béren kívüli juttatás az Egyetem szabályozása szerint
  • kedvezményes üdülési lehetőség a SE üdülőiben
  • Semmelweis kártya (flottakedvezmény családtagok számára, jogsegélyszolgálat, egészségügyi-,sport-, kulturális- és szabadidős programok kedvezménye)

Munkavégzés helye:

  • a Semmelweis Egyetem telephelye Budapest, Kálvin tér közelében
  • home office munkavégzés nincs

Munkába állás időpontja:

  • 2023. május

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Építőipar, Ingatlan
  • Üzemeltető
  • Műszaki előkészítő

  • Elektronikus úton a lenti Jelentkezem gombra kattintva
Cégnév: Semmelweis Egyetem Létesítményfejlesztési és-Üzemeltetési Igazgatóság