Adminisztrátor munkatársat keresünk (Budapest)

Megbízónk egyházi szociális intézmény fenntartásában működik. Az integrált intézmény idősotthoni ellátást nyújt 265 főnek és napközbeni ellátást 10 fő részére. Intézményük keresztény szellemiségű, professzionális, személyközpontú idősellátást biztosít a fővárosban.A katolikus intézmény adminisztrátor munkatársat keres teljes munkaidőben. Betölthetőség időpontja: azonnal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Közgazdasági szakközépiskola, vagy érettségi.
• Felhasználói szintű informatikai ismeretek.
• A fenntartó és a munkáltató értékrendjének elfogadása.
• Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre.
• Pontos, körültekintő munkavégzés.
• Terhelhetőség, együttműködési készség.
• Büntetlen előélet.

Főbb feladatok, munkák:

• Munkaviszonnyal kapcsolatos teljes körű ügyintézés előkészítése és továbbítása a bérszámfejtés felé.
• A JDolber programban az elektronikus jelenléti ívek ellenőrzése.
• A betegszabadság, táppénzigazolások átvétele, igazolás kiállítása, nyilvántartása, adatszolgáltatás a bérszámfejtés részére.
• A munkába járással kapcsolatos költségek, a megbízási díjas munkavállalók havi elszámolásával kapcsolatos adatok nyilvántartása és továbbítása a bérszámfejtés részére.
• A személyi anyagokhoz szükséges iratok szabályszerű tárolása, a módosítások időrend szerinti irattárazása.
• A Központ bérügyi osztályával kapcsolattartás, adatszolgáltatás.
• A munkaviszonyban lévő dolgozók naprakész nyilvántartásának vezetése az intézmény/gazdasági vezető utasítása alapján.
• Munkavállalók igénybevett szabadságának ellenőrzése.
• Munkaügyi adatszolgáltatás Hatóságok részére.
• Intézményi levelezés kezelése, iktatása, postázásra előkészítése.

Előnyök:

• Adminisztráció, munkaügyi ügyintézés területén szerzett szakmai tapasztalat.

Cégnév: Karrierjob.hu