Adminisztrátor munkatársat keresünk

Feladatok

  • Kapcsolattartás a partnerekkel: megrendelések felvétele, a megrendelt eszközök, szolgáltatások számlázása, postázása, kintlévőségek kezelése
  • Szervizbe érkezett készülékek munkafelvétele, javított készülékek kiküldése
  • Havidíjas szolgáltatások számlázási feladatainak elvégzése
  • Házipénztár kezelése
  • Értékesítő kollégák munkájának segítése: szerződés nyomtatványok kitöltése, megrendelések ügyintézése, internetes leválogatások készítése
  • Ügyfél, eszköz és szolgáltatási adatbázisok kezelése, karbantartása
  • Recepciós feladatok ellátása: vendégek, beérkező telefonhívások kezelése
  • Egyéb adminisztrációs tevékenységek elvégzése

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Word felhasználó szintű, Excel magas szintű ismerete
  • Internet böngésző és Outlook programok felhasználó szintű ismerete
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv kommunikáció szintű ismerete
  • Kulcs-Soft programok ismerete
  • Műszaki beállítottság

Amit kínálunk

  • Szakmai és egzisztenciális fejlődés
  • Változatos feladatok
  • Kellemes munkakörnyezet, családias hangulat
  • Éves bónusz

Leírás

Magyarország egyik vezető M2M kommunikációs eszközöket gyártó cége új csapattagot keres adminisztrátor munkakörbe. Pörgős, rátermett, kihívásoktól nem megriadó pályázók jelentkezését várja Megbízónk.

Munkavégzés helye

Budapest, XXII. kerület

Cégnév: Karrier Job