Feladatok

  • napi adatbázisok kezelése
  • mérlegjegyek és szállítólevelek rögzítése és ellenőrzése
  • megrendelések rögzítése
  • ajánlatok bekérése
  • napi / heti / havi riportok kezelése
  • beszerzésekben való együttműködés és adatkezelés
  • munkavégzés ideje: 6-14 óra

Elvárások

  • Precíz, proaktív munkavégzés
  • Kiváló szintű számítógépes tudás (Office, e-mail, internet)
  • Elemzőkészség és Excel tudás
  • Napi szintű angol nyelvhasználat

Előnyt jelent

  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • Környezetvédelem/hulladékgazdálkodás terén szerzett tapasztalat
  • Monoton munkavégzés tűrése

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű cég
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Megbecsülés
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria

Céginformáció

Cégünk az Éltex Kft. számos magyarországi és külföldi telephelyén már több mint 25 éve foglalkozik nem veszélyes és veszélyes hulladékok szállításával, hasznosításával, ártalmatlanításával és környezetvédelmi tevékenységgel.
Az Éltex Kft. korszerű, jelenleg életben lévő hulladékos jogszabályoknak megfelelő hulladékgazdálkodási technológiáit és berendezéseit, valamint megbízható és teljeskörű szállítási logisztikai rendszerét kínálja megrendelői részére.

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Cégnév: ÉLTEX Kft.