Kamondy Imbisswagen

Munkatársat keresünk

Adminisztrátor / Irodai munkatárs

pozícióba.

Büfékocsi utánfutó gyártó és forgalmazó cég Németországban

Főbb feladatok, munkák:

  • értékesítéshez kötődő dokumentáció elvégzése
  • rendszeres kapcsolattartás meglévő és leendő ügyfelekkel
  • adminisztráció
  • telefonos ügyintézés
  • értékesítés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • érettségi bizonyítvány;
  • kiváló kommunikációs készség;
  • pontosság, precizitás;
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés;
  • hatékony időgazdálkodás;
  • analitikus gondolkodásmód;
  • megbízhatóság a szenzitív információk kezelése terén is;
  • kezdeményezőkészség;
  • nyitottság új ismeretek elsajátítására, tudásmegosztásra.
  • Német  C típusú Nyelvvizsga

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható munkahely, kiszámítható Német bérezés,
  • Kulturált, modern munkakörnyezet,
  • Stabil, folyamatosan fejlődő cégcsoport, folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Lakás ügyintézés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

A "jelentkezem " gombra kattintás után kérem töltse fel fényképes Német nyelvü Önéletrajzát.

Cégnév: Kamondy Imbisswagen