Feladatok

Nappali tagozatos, felsőoktatásban tanulók jelentkezését várjuk az AirFrance KLM Pénzügyi Szolgáltató központ Vendor Master Data csapatába Adminisztrátor gyakornok pozícióba. (back-office munka).
  • A nem létező beszállítók megkreálásában segítség nyújtás
  • A létező beszállítók adatainak kijavítása
  • A magánszemélyek adatai helyességének ellenőrzése
Munkaidő: 8.30-17.30 óra között, min. heti min. 30 órában!
Munka időtartama: Hosszú távú lehetőség (min. fél év)

Elvárások

  • Felsőoktatásban folytatott nappali tagozatos tanulmányok (passzív félév esetén csak 25 éven aluli diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Tapasztalat adminisztratív területen
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Affinitás a számokhoz
  • Csapatjátékosság
  • Precizitás, pontosság, minőségre való törekvés
  • Monotonitástűrés
  • Megbízható, barátságos személyiség
  • Heti min. 30 munkaóra vállalása

Előnyt jelent

  • Pénzügy számvitel vagy matematika szakon folytatott tanulmányok
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Magasabb óraszám vállalása

Amit kínálunk

Amit a cég nyújt:
  • Felelősségteljes munka
  • Barátságos légkör
  • Multinacionális, színes környezet
  • A bruttó bér 2023. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 576 601 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved. Az 576 601 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.
  • A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
  • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Céginformáció

AirFrance/KLM a világ egyik vezető légitársaság. Az Air France - KLM Financial Shared Service Center 2003 óta nyújt globális támogatást a cégcsoport leányvállalatainak pénzügyi területen, mintegy 200 munkavállaló támogatásával!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek töltsd fel fényképes önéletrajzod!
Cégnév: MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet