Adminisztrátor folyékony angol nyelvtudással

Feladatok

  • adminisztráció végzése elsősorban Excelben,
  • külföldi dolgozókkal történő kapcsolattartás angol nyelven,
  • Ad hoc felmerülő adminisztrációs teendők ellátása.

Követelmények

  • folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • kiváló Excel ismeret,
  • rugalmasság,
  • megbízhatóság.

Amit kínálunk

  • kiemelkedő kereseti lehetőség,
  • kitűnő referencia a jövőbeni munkavégzés szempontjából,
  • nemzetközi csapattal történő napi szintű együttműködés, kapcsolatépítés, nyelvtudás bővítés lehetősége.

Munkavégzés helye

Tiszaújváros

Cégnév: Randstad Hungary Kft.